İade
 
Siparişinizi teslim aldığınız sırada mutlaka kargo elemanının yanında paketinizi açıp, kontrol ediniz. Ürünlerinizde tespit edeceğiniz her türlü sorunu kendisine bildirerek tutanak tutmasını sağlayınız ve kesinlikle ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan itibaren yapılacak iade işlemleri için;
 
 
1. Kullanıcı ürünü teslim aldıktan sonra en geç 15 iş günü içerisinde ürünü iade etme hakkına sahiptir. 
 
2. İade edilecek olan ürün, anlaşmalı kargo firması olan UPS kargo ile "1RA984" anlaşma kodunu kullanarak ücretsiz gönderim sağlayabilirsiniz. Diğer kargo firmalarıyla yapılan gönderimler kabul edilmemektedir.
 
3. Ürün, eksiksiz orijinal faturasıyla (İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dâhil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır), paket hasar görmemiş, ürün giyilmemiş, yıkanmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle ve sipariş numarasını içeren belgeler ile birlikte "HÜDAVERDİ SPOR MALZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ." adresine, size gönderilen kargo firması ile gönderiniz.
 
 
İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir.
 
 
Yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olarak yapılan tüm gönderimlerde kargo ücreti tarafımıza aittir. İadesi yapılacak olan ürünler, teslimatı takip eden 7 işgünü içerisinde tarafımıza ulaştırılmalıdır. İade edilen ürünler üzerinde www.bulldozer.com.tr tarafından yapılan incelemede iade edilen ürünlerin hasarlı ve ya arızalı olduğu anlaşıldığı takdirde, iade edilen ürün ücreti www.bulldozer.com.tr tarafından müşteriye iade edilecektir. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, (7 iş günü içerisinde bildirilmeyen ürünler www.bulldozer.com.tr tarafından geri alınmayacaktır.) İade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün tutarı, iade talebiniz onaylandıktan itibaren 7 gün içerisinde bankanıza iade edilecektir. Bu tutarın bankaya devrinden sonra hesaplarınıza yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, olası gecikmelere www.bulldozer.com.tr herhangi bir müdahalede bulunamayacaktır. Kredi kartınıza iade edilen tutarın banka tarafından hesabınıza yansıtılması ortalama 2 ile 3 haftayı bulabilmektedir. Cayma Hakkı aşağıdaki hallerde kullanılamaz:
 
 
1. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde, niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler söz konusu olduğunda cayma hakkı kullanılamaz.
 
 
2. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler ambalajının açılmış olması halinde; her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve Kasetler, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri ve hijyen nedeniyle iade edilmesi sakıncalı her türlü kozmetik ürün ve iç çamaşırı gibi ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.
 
 
3. Ayrıca, elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen ürünlere ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.
 
 
Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri
 
Sebep göstermeksizin cayma hakkında 7 işgününü aşan sürelerde iade kabul edilmemektedir. Ancak Cayma Hakkı dışında; üretim hatası olduğu düşünülen ve iadesi yapılmak istenen ürünler, en geç 1 ay içerisinde www.bulldozer.com.tr'ye bildirilip 7 işgünü içerisinde tarafımıza ulaştırılmalıdır.
 
 
Bu tip durumlarda ürün üzerindeki inceleme tümüyle tedarikçi tarafından yapılacağı için ürünün iade alınıp alınmayacağı buna göre belirlenecektir. Aynı şekilde inceleme süresi de tedarikçi firmaya bağlıdır.
 
 
İade edilen ürünler tedarikçi firmaya gönderilecek ve yapılan incelemede kullanım hatası dışında ürünlerin hasarlı ve arızalı olduğu anlaşıldığı takdirde, ürün bedeli iade edilecek ve müşterinin ödemiş olduğu kargo ücreti www.bulldozer.com.tr tarafından müşteriye iade edilecektir. Aksi takdirde tedarikçi tarafından yapılan inceleme sonucu üründe kullanım hatası olduğu tespit edilirse ürün aynı şekilde faturasıyla alıcı ödemeli olarak www.bulldozer.com.tr tarafından alıcıya geri gönderilecektir.
 
 
İptal Şartları
 
Satın almış olduğunuz ürünü 7(yedi) iş günü içinde iade etme hakkınız bulunmaktadır.İade edeceğiniz ürünün kesinlikle kullanılmamış olması, herhangi darbe, çizilme, aşınmaya maruz kalmamış olması, paketin içine dahil olan aksesuarların eksik olmaması gerekmektedir.İade durumunda bu sebepler göz önünde bulundurulmalıdır. Bu durumda iadesini istediğiniz ürünü, ürüne ait tüm belgeleri ve iade dilekçesini firmamıza göndermeniz gerekir.Ürünün iadesinde bir engel olmadığı tarafımızca onaylandıktan sonra satış iptali gerçekleşir ve ürün bedeli 1 ile 3 hafta içerisinde banka hesabınıza veya kredi kartınıza geri aktarılır.Bu işlemler esnasında tüm kargo masrafları müşteriye aittir.
!--Start of Tawk.to Script-->