HÜDAVERDİ nin temelleri 1986 yılında Eyüp Özcan ve Süleyman Özcan tarafından atıldı. Kardeşler Ayakkabı olarak sektöre giriş yapan firma, 1992 yılında HÜDAVERDİ SPOR MALZEMELERİ’ ni kurdu.

Bugüne kadar bir çok markanın Türkiye dağıtıcılığını üstlenen firmamız 2014 yılında BULLDOZER markasını bünyesine katmış ve bu markanın övünerek üretmiş olduğunu kış sezonu ürün kalitesini tüm sezonlara yayarak her yaşa ve her kesime hitap eden uygun fiyat ve kaliteyi sunmayı başarmıştır.

 

BULLDOZER markasının enerjisi ile farklı bir gelişim sürecine giren firma; ürettiği ayakkabılarda dinamik bir stil geliştirmeyi hedeflerken, müşterilerin taleplerini de değerlendirerek, ayakkabılarda kalite ve fonksiyonelliğini arttırarak, çağın yeniliklerini yakalayan ayakkabı koleksiyonlarına imza atmaktadır. 1500 m²’lik fabrika alanı ile 150 kişiye istihdam sağlayan HÜDAVERDİ aynı zamanda İngiltere, Almanya, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Yunanistan, Ukrayna, Umman ve Rusya’ya da ayakkabı ihraç etmektedir.

 

Her yıl hedef pazarlarda marka bilinirliğini arttırmak, yeni pazar ve müşteri portföyü oluşturmak ve mevcut satış ortaklarına destek olmak amacıyla birçok önemli fuarda yer alan HÜDAVERDİ , yurt içinde AYMOD, yurt dışında ise MosShoes ve Micam’a katılmaktadır.

 

We are pleased to introduce our company, Hudaverdi Spor Malz.Ltd.Sti. that was established in 1992 and located in Izmir, Turkey, as a manufacturer of high quality men&women shoes, boots, slippers and sandals.

We produce both under our own brands “Rockart” & Toldo and Bulldozer” and customer’s brand as well with their own designs.

 

We are proud to present our company with its top quality production carried out by modern equipments and facilities; fast delivery, service support and high capacity production capability, with long term experience and reliability both in local and international markets with very competitive prices. Our factory has got 1.000-prs. Shoes&boots and 1.500-prs. for slippers daily capacity for the production. The production processes are arranging by the machines.

 

We are exporting our shoes to Europe, and Middle East markets.

 

We have always attended Mosshoes(Moscow), Micam(Milano), Aymod(Istanbul) fairs for approximately more than 10 years.

 

 

 

Our aim is introducing and exporting ‘’Bulldozer’’ brand all over the World. Therefore, our investment always continue.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR